PRÍBEH JODY ORGANIKY – 2. časť

Dobrý deň, príbeh môjho vzniku už poznáte, som Joda Organika a dnes vám rozpoviem ako pokračovala moja cesta. Viete, že som sa narodila, že ma testovali, preverovali, skúšali a nakoniec ma uznali a certifikovali. No, aby som bola úprimná a presná, uznali a certifikovali moje schopnosti. Pomohla som svojej objaviteľke aj jej známym. A môžem vám povedať, že je to výborný pocit, byť užitočná a pomáhať! Chvíľu som sa vyhrievala „na slnku“ s týmto dobrým pocitom, keď ma jedného dňa Ivanna naložila do auta a zobrala ma do nemocnice. No bála som sa. Nevedela som, čo ma čaká. Ivanna mi síce hovorila, že nech sa nebojím, že ideme za Hrušovským, že aj on urobí so mnou nejaké testy.

Keď sme prišli ku dverám jeho kancelárie, tak to sa mi len zakrútili vrchnáky! Profesor Hrušovský! Teda! A aby to bolo úplne presné tak to uvediem p.t. Prof. MUDr. Štefan HRUŠOVSKÝ CSc., Dr.SVS. A tak si sama sebe hovorím: „Čo tento človek chce so mnou urobiť?“ Zhrniem to v skratke, že urobil so mnou pilotnú štúdiu: Vplyv organickej formy jódu na pacientov s hypercholesterolémiou. Poviem len toľko, že uspela som aj na tomto poli! Koniec koncov, výsledky tejto štúdie sú uvedené na mojej webovej stránke. Môžete si ich prečítať, aby ste videli, že za mňa hovoria výsledky. Na tomto mieste môžem smelo prehlásiť, že naozaj pomáham ľuďom s rôznymi zdravotnými trápeniami.

Všetko to mám uvedené na webe. Ak čítate môj príbeh, prečítajte si aj o mojich účinkoch. Veď jeden nikdy nevie, možno som tu práve pre Teba! A aj keď to znie neuveriteľne, pripiť si na zdravie, je najzdrajvšie so mnou!

Top
0

Your Cart