O NÁS

Tak ako je dobrým zvykom, dovoľte nám, aby sme sa predstavili. Sme slovenská firma, v ktorej pozadí nevystupuje žiaden zahraničný investor ani jeho kapitál. Založeniu našej spoločnosti predchádzalo niekoľko rokov príprav, ktoré sa niesli v znamení výskumu a vývoja zameraného na riešenie problematiky nedostatku organického jódu v ľudskom tele. Svetové výskumy preukázali, že nedostatok organického jódu spôsobuje závažné a rozsiahle poruchy a poškodenia normálneho fungovania ľudského organizmu a procesov v ňom. Slovensko je malá krajina. Veľkou sa stáva práve vďaka umu a šikovnosti jej ľudí. Slovenskí odborníci po niekoľko rokov trvajúcom výskume a vývoji našli spôsob ako organický jód dopraviť do ľudského tela, a vďaka tomu pomôcť nášmu organizmu pri nadobúdaní stratenej rovnováhy. Viac informácií o tejto problematike môžete nájsť na ďalších stránkach nášho webu.

Skrátene pri našom predstavovaní uvedieme, že po dosiahnutí vrcholu predmetu nášho výskumu, sme v roku 2010 certifikovali výživový doplnok OLEJOVITA, schválený Úradom verejného zdravotníctva certifikátom č. 060/2010/N. V roku 2016 bol produkt premenovaný a certifikovaný (č. 006/2016/N) pod novým názvom JODA ORGANIKA®.

JODA ORGANIKA (250 ml)

JODA ORGANIKA® je rýdzim SLOVENSKÝM výrobkom, vyrábaným na Slovensku z tých najkvalitnejších ingrediencií. Ide o CERTIFIKOVANÝ produkt, ktorý zároveň prešiel klinickou štúdiou. Za jeho vznikom stojí skutočný príbeh o prospešnom účinku organickej formy jódu pri závažnom ochorení štítnej žľazy.  Práve skúsenosti užívateľov tohto výživového doplnku sú hlavnou motiváciou jeho vývoja a úspechu. Príbehy o tom, ako JODA ORGANIKA® pomáha meniť život k lepšiemu si môžete prečítať na ďalších stránkach nášho webu v časti SKÚSENOSTI

V našom úsilí sme však neustali a pracovali sme na vývoji ďalších produktov.

V prvom rade by sme Vám radi predstavili KAPSULOVÚ FORMU populárneho produktu JODA ORGANIKA® – výživový doplnok s organickou formou jódu v tekvicovom oleji.  Kapsulová forma tohto výživového doplnku je výsledkom snahy vyhovieť všetkým jeho užívateľom a teda aj tým, ktorí majú prípadné ťažkosti s prijímaním organickej formy jódu v tekvicovom oleji v jeho olejovitej forme. Vznik tohto produktu v KAPSULOVEJ forme však so sebou priniesol i mnohé ďalšie výhody – tými najvýraznejšími sú predovšetkým jednoduché užívanie prostredníctvom kapsúl, jednoduchšie uskladnenie, či možnosť mať tieto kapsule vždy „po ruke“ a brávať ich so sebou kamkoľvek pre ich ľahké a skladné balenie.

JODA ORGANIKA®, výživový doplnok s organickou formou jódu v ĽANOVOM oleji je ďalším certifikovaným produktom tvorcov JODA ORGANIKA®, obsahujúcim tento významný prvok.

_jsp7534_male_bez

Kombinuje prospešné účinky organickej formy jódu s významnými zložkami ľanového oleja. Okrem vysoko pozitívnych účinkov organickej formy jódu je výživový doplnok JODA ORGANIKA® prospešný pre zdravie aj vďaka jeho ďalšiemu významnému prvkuĽANOVÉMU OLEJU.

Ľanový olej obsahuje mastné kyseliny, ktoré si telo človeka nie je schopné samo vyprodukovať a získať ich môže iba prostredníctvom stravy. Ľanový olej obsahuje esenciálnu linolovú kyselinu, ktorá je nevyhnutná na prežitie a zároveň najväčšie množstvo mastnej, alfa-linolénovej kyseliny, ktorej časti podčiarkujú antioxidačný účinok produktu. V porovnaní s akoukoľvek inou rastlinnou potravou je v ľanovom semene zastúpené najvyššie množstvo lignanov, látok ktoré chránia bunky pred účinkami škodlivých voľných radikálov. Lignany majú antioxidačné účinky a zistilo sa, že majú aj významné účinky na metabolizmus a funkciu hormónu estrogénu. Pôsobiť môžu aj ako prevencia kardiovaskulárnych chorôb a osteoporózy, vďaka svojim estrogénnym a antioxidačným efektom.

V neposlednom rade by sme Vám chceli predstaviť aj novinku v podobe radu veterinárnych mastí JODERMAL® pretože nezabúdame ani na zdravie Vašich štvornohých miláčikov!

JODERMAL MASTE

S úsilím pomôcť zvieratám a zlepšiť kvalitu ich života bola tvorcami výživového doplnku JODA ORGANIKA® vyvinutá rada veterinárnych mastí s názvom JODERMAL! Ide o certifikované maste, ktorých účinky sa ukázali ako efektívne a mimoriadne úspešné pri stimulovaní veľkých i menších rán akéhokoľvek typu, znižovaní infekcie, či zmiernení negatívnych dôsledkov na podráždenej pokožke. Popraskaná koža, ekzémy, plesňové infekcie a mnoho ďalších nepríjemností sa môžu vyskytnúť u zvieratiek každého veku ale aj druhu. Lebo zvieratá sú súčasťou našich životov a samé si často pomôcť nedokážu!

Našou ďalšou aktivitou spojenou s našimi produktmi je samozrejme aj ich propagácia a poskytovanie informácií o nich práve tým, ktorí sa o nich nevyhnutne potrebujú dozvedieť. To znamená práve Vám, vážení návštevníci našej webovej stránky. Zároveň si Vás ešte dovoľujeme informovať o tom, že na našej stránke k Vám pristupujeme zodpovedne a zrozumiteľne. Záleží nám na tom, aby ste rozumeli svojmu telu a jeho potrebám. V neposlednom rade je našim želaním, aby naša stránka bola pre Vás prehľadná a zrozumiteľná, kvôli čomu sme na stránke zriadili aj možnosť napísať nám Vaše pripomienky, úvahy, skúsenosti, prípadne akékoľvek Vaše ďalšie postrehy. Zároveň si dovolíme o sebe vyhlásiť, že nie sme fiktívnou spoločnosťou ani fiktívnou reklamou. Našou referenciou sú dnes už tisíce spokojných JODOVITÁLNYCH užívateľov. Našou snahou je pomáhať Vám, a dnes už aj vašim štvornohým miláčikom, udržiavať zdravie a v prípade, že organizmu chýba rovnováha, chceme pomôcť pri jej prinavrátení. Na záver nám dovoľte aby sme Vám vyslovili poďakovanie, že ste nás navštívili.

Ďakujeme, kolektív JODA ORGANIKA.

Top
0

Your Cart