JODA ORGANIKA®

JODA ORGANIKA®  je pôvodný slovenský certifikovaný výživový doplnok, ktorý zásobuje ľudský organizmus organickou formou jódu.

jsp_3461velke

Prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy

Prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému

Upravuje hladinu cholesterolu v krvi

Podporuje plodnosť a zdravý vývoj dieťatka už v mamičkinom brušku

Prispieva k normálnemu rastu detí

Prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie

Výrazne rýchly účinok potvrdený klinickou štúdiou

Ak má ľudský organizmus dostatok organického jódu, fungujú jeho endokrinné žľazy normálnym, zdravým spôsobom. V opačnom prípade dochádza k reakciám, ktoré sú vyvolané nesprávnym fungovaním endokrinných žliaz. Užívanie výživového doplnku JODA ORGANIKA® pôsobí predovšetkým preventívne, ale v prípade porúch, spôsobených nedostatkom organického jódu v tele, výrazne napomáha pri nastolení zdravej rovnováhy a správneho fungovania vnútorného prostredia a endokrinných žliaz.

Certifikovaný výživový doplnok JODA ORGANIKA® je čisto prírodný produkt tvorený látkami rastlinného pôvodu (JÓD, vitamín E, kyselina linolová, kyselina olejová, kyselina palmitová, kyselina stearová) s viacerými účinnými zložkami. Tieto látky sú pre človeka veľmi prospešné, a pre jeho zdravie nevyhnutné. Môžeme preto smelo vyhlásiť, že výživový doplnok JODA ORGANIKA® je systémom účinných komponentov, medzi ktorými dominantnú úlohu zohráva organická forma jódu.

V ľudskom tele sa nachádza, a jeho správne fungovanie zabezpečuje deväť endokrinných žliaz (viď podkapitola endokrinný systém). Všetky endokrinné žľazy potrebujú pre svoju normálnu činnosť jód v organickej forme (rozdiel organická a anorganická forma viď. Podkapitola formy jódu). A práve takáto, telu vlastná forma jódu, sa nachádza v našom výživovom doplnku JODA ORGANIKA®. Vďaka dostatku organickej formy jódu funguje a pracuje ľudský organizmus normálne a zdravo. Pri nedostatku organickej formy jódu dochádza k poruchám činnosti endokrinných žliaz, a to v prvom rade k poruche činnosti štítnej žľazy. O potrebe organického jódu ako aj oporuchách endokrinného systému pri nedostatku organického jódu, sa dočítate v ďalších kapitolách našej webovej stránky.

Prvou zo základných zložiek, ktorú výživový doplnok JODA ORGANIKA® obsahuje je tekvicový olej, lisovaný za studena, je v tomto prípade transportér, či pre jasnejšie pochopenie, dopravca. Prostredníctvom tekvicového oleja sa dostáva (dopravuje) organická forma jódu do nášho tela, odkiaľ prostredníctvom slizníc a krvi putuje až do cieľa určenia, a tým sú endokrinné žľazy nášho organizmu. O potrebných množstvách pre ostatné endokrinné žľazy rozhoduje štítna žľaza, ktorá sama je najväčším odberateľom organického jódu, ktorý sa do tela dostane. Druhou, a pre ľudský organizmus v tomto prípade najdôležitejšou zložkou JODY ORGANIKY, je jód. O potrebe jódu pre naše telo hovoríme v jednej z ďalších podkapitol (dostatok a nedostatok jódu). Dovolíme si len pripomenúť, že vo výživovom doplnku JODA ORGANIKA je forma jódu organická!     

zlozenie

 VIAC O ÚČINKOCH PRODUKTU

Top
0

Your Cart