JODERMAL

JODA ORGANIKA® nezabúda ani na zdravie Vašich štvornohých miláčikov!

S úsilím pomôcť zvieratám a zlepšiť kvalitu ich života boli tvorcami výživového doplnku JODA ORGANIKA® vyvinuté veterinárne maste s názvom JODERMAL! Ide o certifikované maste, ktorých účinky sa ukázali ako efektívne a mimoriadne úspešné pri stimulovaní veľkých i menších rán akéhokoľvek typu, znižovaní infekcie, či zmiernení negatívnych dôsledkov na podráždenej pokožke. Popraskaná koža, ekzémy, plesňové infekcie a mnoho ďalších nepríjemností sa môžu vyskytnúť u zvieratiek každého veku ale aj druhu. Preto sú maste JODERMAL vyvinuté ako pre psíkov, mačky či fretky, tak aj pre kozy, ovce či hovädzí dobytok.

JODERMAL MASTE

VETERINÁRNA MASŤ JODERMAL A

Ekzémyušné kvasinkové, či plesňové infekcie pomerne často sprevádzajú život zvierat. Ich dôsledky však môžu byť pre ich zdravie a život nebezpečné. Ich liečba sa mnohokrát podceňuje alebo prichádza príliš neskoro.

Nepríjemným následkom poranení, ale i samotnému vzniku kožných ochorení či infekcií u zvierat sa dá predísť. Predstavujeme Vám JODERMAL A– veterinárnu masť s organicky viazaným jódom. Šetrne napomáha pri liečbe ekzémovušných kvasinkových, či plesňových infekcií.

Veterinárna masť JODERMAL A je vhodná pre Vašich domácich miláčikov, psíkov, mačky, fretky či hlodavce. Rovnako je však odporúčané aplikovať ju infekciách kože rôzneho druhu u koní  ale aj u zvierat hospodárskeho charakteru.

Zvieratá každého druhu, domáci maznáčikovia ale i farmárske zvieratká neodmysliteľne patria k životu na tejto zemi. Choroby, úrazy a bolesť sa nevyhýbajú ani im, avšak samé si často pomôcť nedokážu. Pre všetky  infekcie kože zvierat je tu veterinárna masť JODERMAL A!

jsp_3470male

VETERINÁRNA MASŤ JODERMAL S

Srsť a pokožka zvierat je dôležitou súčasťou starostlivosti o každého domáceho miláčika. Práve koža totiž tvorí akúsi ochrannú vrstvu tela pred škodlivými vplyvmi prostredia. Avšak práve preto sa mnohokrát stretávame s jej infekciami, poraneniami či rôznymi ochoreniami.

Ideálne by, pravdaže, bolo, ak by sa akýmkoľvek ranám či infekciám dalo predísť. Zväčša sa však s nimi zvieratká každého druhu počas svojho života stretnú. V mnohých prípadoch, žiaľ, zanedbávajú majitelia zvierat ošetrenie kožných rán či ochorení a spoliehajú sa na to, že sa rana časom sama zahojí.  No práve to môže mať výrazne negatívny vplyv na kvalitu a dĺžku života zvieraťa. Veterinárna masť JODERMAL S je tu pre nielen pre Vašich domácich miláčikov, ale tiež pre kone, hovädzí dobytok, ošípané či ovečky.

Veterinárna masť JODERMAL S  šetrne napomáha pri liečbe abscesov, flegmón, nekróz, chronických periostitíd, tendovaginitíd, periartritíd, svrabu. Zlepšuje cirkuláciu krvi, čím znižuje zápal a opuch postihnutého miesta. Veterinárna masť JODERMAL S je tiež vhodná na ošetrovanie labiek Vášho psíka. Táto certifikovaná masť neobsahuje žiadne chemické  zložky či farbivá.

Zvieratá každého druhu, domáci maznáčikovia ale i farmárske zvieratká neodmysliteľne patria k životu na tejto zemi. Choroby, úrazy a bolesť sa nevyhýbajú ani im, avšak samé si často pomôcť nedokážu. Pre labky Vášho psíka, ale aj kožné zápalové ochorenia je tu veterinárna masť JODERMAL S!

JODERMAL S

VETERINÁRNA MASŤ JODERMAL N

Trpí Vaše zvieratko bolestivými ranami, pooperačnými ranami, popáleninami, pomliaždeninami či odreninami? Všetky tieto nepríjemné poškodenia kože sa zrejme vyskytujú v živote každého zvieraťa. Hoci sa týmto zdravotným komplikáciám u zvierat zväčša  neprikladá mimoriadny význam, pravdou je, že i ono trpí nepríjemnou bolesťou pri ranách rôzneho druhu.

S úsilím pomôcť zvieratám a zlepšiť kvalitu ich života bola vyvinutá veterinárna masť s názvom JODERMAL N. Ide o certifikovanú masť, ktorej účinky sa ukázali ako efektívne a mimoriadne úspešné pri stimulovaní veľkých i menších ránpopálenín a zmiernení negatívnych dôsledkov na podráždenej pokožkeTržné či pooperačné rany, popáleniny, pomliaždeniny či odreniny a mnoho ďalších nepríjemností sa môžu vyskytnúť u zvieratiek každého veku ale aj druhu. Preto je masť JODERMAL N vyvinutá ako pre psíkov, mačky či fretky, tak aj pre kozy, ovce či hovädzí dobytok.

Zvieratá každého druhu, domáci maznáčikovia ale i farmárske zvieratká neodmysliteľne patria k životu na tejto zemi. Poranenia kože menšieho i väčšieho rozsahu, ekzémy, popáleniny  a bolesť sa nevyhýbajú ani im, avšak samé si často pomôcť nedokážu. Pre  rôzne ochorenia a poškodenia kože zvierat je tu veterinárna masť JODERMAL N!

JODERMAL N

VIAC O ÚČINKOCH PRODUKTU

 

Top
0

Your Cart